Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Недела на Светите Отци од I Вселенски Собор

На 28.05.2023 година, во Неделата на св. Отци од I Вселенски собор, Неговото Високопреосвештенство митрополитот Кумановско – осоговски г. Григориј служеше Света Литургија во манастирот на свети Јоаким Осоговски во Крива Паланка. На... Повеќе »

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: