Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Рождество на свети Јован Крстител

 Sample Image

 

Возљубени,

Би сакале да Ве известиме дека од денес, 01. 06. 2022 година, документарно-биографскиот филм за Митрополитот Агатангел, „Печат на едно време“ можете да го гледате и на нашиот youtube канал.

  Линк до филмот: https:/www.youtube.com/watch?v=TXOnztkGvT4


Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: