Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Трета недела по Педесетница

Трета недела по Педесетница

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во третата Недела по Педесетница, Митрополитот Повардарски г. Агатангел, во сослужение на повеќе свештенослужители, отслужи света Божествена Литургија во црквата „Успение на Пресвета Богородица“ во Велес.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: