Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Шеста седмица по Педесетница

24.07.2022 Во шестата седмица по Педесетница, митрополитот Тетовско-гостиварски г. Јосиф богослужеше света литургија и проповедаше во соборниот храм пресвета Богородица - Гостивар.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: