Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Божествена Литургија во Струмица

Божествена Литургија во Струмица (23.05.2021 15:12)

Во Неделата на раслабениот, викарниот Епископ г. Јаков Стобиски отслужи Божествена Литургија во манастирот „Светите Петнаесет Тивериополски свештеномаченици“, во Струмица.

 

 

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: