Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Божик во манастирот Донибрук

На 7 Јануари, 2023 година, на празникот Раѓање Христово – Божик, во Свети Прохор Пчински во Донибрук, Мелбурн, се богослужеше утрена богослужба и Света Божествена Литургија.

Password recovery

Recover your password

A password will be e-mailed to you.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: