Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Епархиско свештеничко собрание во манастирот Свети Прохор Пчински во Донибрук

На 7 декември 2022 г., во манастирот Свети Прохор Пчински во Донибрук, Викторија, на празникот на светите великомаченици Екатерина и Меркуриј, по Архиерејската литургија, под претседателство на надлежниот Архиереј, се оддржа ...

Password recovery

Recover your password

A password will be e-mailed to you.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: