Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Архиерејска Литургија, Ракопроизводство во архимандритски чин и Епархиско свештеничко собрание во манастирот Свети Прохор Пчински во Донибрук

На 7 Декември, 2022 година, на празникот на светите великомаченици Екатерина и Меркуриј, во манастирот на светиот Прохор Пчински во Донибрук, Викторија, неговото Високопреосвештенство, Митрополитот Преспанско-пелагониски и ад...

Password recovery

Recover your password

A password will be e-mailed to you.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: