Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Света Архиерејска Литургија во црквата на светиот Маченик Пантелејнмон и светите Седмочисленици во Фуцкреј

На 8 декември, 2022, на празникот на светиот Климент Охридски, Неговото високопреосвештенство митрополитот Преспанско-пелагониски и Администратор Австралиски-новозеландски г. Петар отслужи Архиерејска Литургија во црквата во ...

Password recovery

Recover your password

A password will be e-mailed to you.

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: