Весникар - најнови статии

Весникар - најчитани статии

Недела на Страшниот Суд

Недела на Страшниот Суд

 

Sample Image

 

ФОТОГАЛЕРИЈА

Во Неделата на Страшниот Суд, Митрополитот Повардарски г. Агатангел отслужи Света Божествена Литургија во црквата „Св. Јован Крстител“ во Велес.

 

Original Link...


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: